KARS MERKEZ ALARKO CARRIER YETKİLİ SATICI 0531 310 55 03

Tamircim Sıhhı Tesisat

Sektöre, 1992 tarihinde İstanbul’da Akyıldız İnşaat daha sonra Taşyapı şirketlerinde mekanik tesisat konularında çalışarak girdim.  Botaş doğal gaz şirketinde 1 yıl kadar çalıştıktan sonra Karakoç Sıhhi Tesisat firmamızın temellerini oluşturan sıhhi tesisat projelerine başladım.

Pratik bilginin yanısıra eğitimin önemini bilerek; 2004 yılında “Doğal Gaz ve Sıhhi Tesisat Kalfalık” belgemi aldım. Hemen arkasından kariyerimi bir adım ileriye taşımak  için 2007 yılında “Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Ustalık” belgesi, 2012 yılında ise aynı konuda “Usta Öğreticilik” belgesi aldım.

Zamanla sıhhi tesisat, kalorifer tesisatı onarım işleri üzerine yoğunlaşan çalışmalarımız sebebiyle firmamızın ismini TAMİRCİM SIHHİ TESİSAT olarak değiştirdik.

Sahada sıhhi tesisat, kalorifer, doğal gaz  alanında  hizmet verirken Alarko Carrier ürün yelpazesinde bulunan  sirkülasyon pompaları, hidroforlar, brülörler ve kazanlarla ilgili yoğun çalışma fırsatı bulduk. Bunun üzerine Alarko Carrier Kars Yetkili Servisi olmak için başvurarak işbirliğimizi başlattık. Kars ve çevresinde hizmet vererek müşterilerimizi kaliteli, uygun çözümler ile buluşturmak, sorunlarına en kısa sürede doğru çözümleri önermek ve uygulamak için çalışmalarımıza uzun yıllar devam etmeyi arzuluyoruz.

Bize Ulaşın Galeri